Elian Laks

Mulle meeldib!

Võtaksin kõige olulisema kokku ühe sõnaga „vaheldusrikkus“ – iga projektiga õpib midagi uut. Pealtnäha ka kõige lihtsamad projektid võivad kujuneda tõeliseks väljakutseks. Olgu tegu suure või väikese objektiga, tulemus peab olema alati liiklejasõbralik ja ohutu. Olen iseloomult pigem tagasihoidlikum ning mulle meeldib omaette nokitseda, särtsu lisab päeva suhtlus toredate kolleegide ning meie klientide/tellijatega. Kahe lapse emana hindan väga töö paindlikkust.

Vaba aeg

Vaba aja ma veedan koos perega – avastame erinevaid põnevaid paiku, sõidame rattaga või käime lihtsalt jalutamas. Kuna oleme nüüd paar aastat majas elanud, mis pole uusarendus, siis päevakorras on ka remonditööd ja sisustamine. Kui aega üle jääb, vähendan raamaturiiulis lugemisjärge ootavate raamatute hulka.

Tore lugu

Olin esimese lapse kõrvalt taas töölainele liikumas ning kui ühel suvepäeval kontorisse suundusin kohtasin seal Peetrit. Arutasime erinevaid töid ja plaane ning kuna vahepeal oli elukoht muutunud Tallinnast Tartuks, siis uurisin temalt ka võimaluse kohta Tartusse kontor rajada. Minu suureks üllatuseks vastas Peeter: „Oleme sellele mõelnud ja otseselt takistust ei näe.“ Vähem kui pool aastat hiljem, jaanuaris alustas Tartu kontor tööd.

Meile SKPK’s meeldib mõelda, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed. Igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja kui see „midagi“ ülesse leida ning inimesele anda võimalus selles valdkonnas ennast tõestada, sünnib suuri tegusid. Teame, et iga meeskonna liikme panus on eksisteerimiseks oluline ja oskame oma meeskonda ning meie inimesi väärikalt hinnata. Saage tuttavaks, selles rubriigis leiate toredaid persoonilugusid meie tublidest kolleegidest.

Hoidke silma peal, see rubriik täieneb veel! ✍️