Persoonilood

Meile meeldib mõelda, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed. Igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja kui see „midagi“ ülesse leida ning inimesele anda võimalus selles valdkonnas ennast tõestada, sünnib suuri tegusid. Teame, et iga meeskonna liikme panus on eksisteerimiseks oluline ja oskame oma meeskonda ning meie inimesi väärikalt hinnata. Saage tuttavaks, allosas leiate toredaid persoonilugusid meie tublidest kolleegidest.

Hoidke silma peal, see rubriik täieneb veel! ✍️

Raimo Pajula

Töö juures meeldib mulle see, et iga projekt on mõnes mõttes erinev ja iga töö õpetab midagi uut. See ei lase tekkida rutiinil ja sunnib ka pidevalt arenema. Hea tunne on kui minu töö tagajärjel muutub midagi reaalselt paremaks, näiteks saab rajatis või planeering keskkonnasäästlikum.

Eno Lints

Konfutsius ( Kong Fuzi 551 eKr – 479 eKr, Vana-Hiina poliitik ja õpetlane) on öelnud: „Leia töö, mida sa armastad ja sa ei tööta enam päevagi oma elus.“ See on ka minu töö juures parim osa, et mu töö ei tundu pelgalt ainult kohustus vaid ka võimalus, midagi uut ja ühiskonda arendavat ära teha. Minu töö on osaliselt läbi põimumas ka minu hobidega, mis selle veelgi meeldivamaks teeb.

Kadri Vaher

Mulle meeldib, et saan tööalaselt mööda Eestimaad ringi liikuda ning selle käigus näen kohti, kuhu muul juhul ilmselt ei satuks. Alati on huvitav ka inimeste mõtteid kuulda ja nende elu-olu näha, kellega ma oma töös kokku puutun ning selles saan alati kindel olla, et inimesed ei väsi mind kunagi üllatamast.