Persoonilood

Meile meeldib mõelda, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed. Igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja kui see „midagi“ ülesse leida ning inimesele anda võimalus selles valdkonnas ennast tõestada, sünnib suuri tegusid. Teame, et iga meeskonna liikme panus on eksisteerimiseks oluline ja oskame oma meeskonda ning meie inimesi väärikalt hinnata. Saage tuttavaks, allosas leiate toredaid persoonilugusid meie tublidest kolleegidest.

Hoidke silma peal, see rubriik täieneb veel! ✍️

Veronika Verš

Mulle meeldib, et töö juures ei teki kunagi rutiini ja alati õpib midagi uut. Olen saanud osaleda väga erinevates projektides alates lennujaamast kuni veisefarmini. Kahe lapse emana hindan väga ka paindlikkust, mida tööl võimaldatakse.

Elian Laks

Võtaksin kõige olulisema kokku ühe sõnaga „vaheldusrikkus“ – iga projektiga õpib midagi uut. Pealtnäha ka kõige lihtsamad projektid võivad kujuneda tõeliseks väljakutseks. Olgu tegu suure või väikese objektiga, tulemus peab olema alati liiklejasõbralik ja ohutu.

Ivan Gavrilov

Töö juures meeldib kõige rohkem, et meie objektid on suured ja kohati väga suured. Sellest tuleneb ka pidev vajadus ennast harida või mõne uue valdkonnaga kurssi viia. See on värskendav.

Kätlin Kullerkupp

Olen Skepast&Puhkim’iga seotud olnud juba rohkem kui 13 aastat. Kuna minu igapäevatöös rutiini kui sellist pole, siis võin öelda, et igav ei ole kunagi hakanud. Olen nagu Hunt Kriimsilm, kel on üheksa ametit

Margo Märdin

Silla projekteerija töö juures meeldib mulle see, et saan olla oluline lüli millegi suure valmimises. Suured taristuprojektid muudavad tuntavalt meie elukeskkonda ja on hea tunne, et ka minu töö aitab muuta seda mugavamaks, turvalisemaks ja ka ilusamaks.

Piret Kikkas

Minu töö on viinud mind paikadesse, millest mul varem aimugi polnud ja tänu sellele on mul avanenud suurepärane võimalus avastada tõelisi pärle. Olen saanud suhelda inimestega Eesti eri nurkadest ja eri elualadelt, kellest nii mõnigi on jätnud kustumatu mälestuse.

Raimo Pajula

Töö juures meeldib mulle see, et iga projekt on mõnes mõttes erinev ja iga töö õpetab midagi uut. See ei lase tekkida rutiinil ja sunnib ka pidevalt arenema. Hea tunne on kui minu töö tagajärjel muutub midagi reaalselt paremaks, näiteks saab rajatis või planeering keskkonnasäästlikum.

Eno Lints

Konfutsius ( Kong Fuzi 551 eKr – 479 eKr, Vana-Hiina poliitik ja õpetlane) on öelnud: „Leia töö, mida sa armastad ja sa ei tööta enam päevagi oma elus.“ See on ka minu töö juures parim osa, et mu töö ei tundu pelgalt ainult kohustus vaid ka võimalus, midagi uut ja ühiskonda arendavat ära teha. Minu töö on osaliselt läbi põimumas ka minu hobidega, mis selle veelgi meeldivamaks teeb.

Kadri Vaher

Mulle meeldib, et saan tööalaselt mööda Eestimaad ringi liikuda ning selle käigus näen kohti, kuhu muul juhul ilmselt ei satuks. Alati on huvitav ka inimeste mõtteid kuulda ja nende elu-olu näha, kellega ma oma töös kokku puutun ning selles saan alati kindel olla, et inimesed ei väsi mind kunagi üllatamast.