Ivan Gavrilov

Planeeringute spetsialist

Mulle meeldib!

Töö juures meeldib kõige rohkem, et meie objektid on suured ja kohati väga suured – räägime siis tervete maa-alade, asustusüksuste ja omavalitsuste mastaabist, või siis suurtest taristuobjektidest. Nende puhul muutub nö käegakatsutav teisejärguliseks ja kõige tähtsamaks muutub hoopis see, et õnnestub väärtust luua võimalikult suure kaaluga tööde läbi. Lisaks tuleneb sellest ka pidev vajadus ennast harida või mõne uue valdkonnaga kurssi viia. See on värskendav.

Vaba aeg

Kui Eestis oleks mägesid, siis oleks mu põhiharrastus suusatamine, aga selle asemel olen juba mitukümmend aastat olnud kirglik maastikurattur eelkõige nn „gravitatsioonialadel“ ehk maastikuratta enduro ja mäestlaskumine. Olen olnud seotud Eestis selle spordi kultuuri arendamisega ja käime oma klubiga siiani regulaarselt mägedes sõitmas. Aga enamiku vabast ajast püüan veeta ikka perega. Lisaks sellele aitan TalTechis õppetööle kaasa linnaehitusliku planeerimise külalislektorina ja korraldan matku nii oma matkaklubi seltskonnale kui väljapoole.

Tore lugu

Kunagi ammu, kui teenisin veel leiba arhitektina, olid muistsed ajad, kus projekte pidi paberkaustas viima kooskõlastamiseks erinevatesse ametitesse. Ühe pingelise tööpäeva pärastlõunal astusin välja Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti väärikast Raekoja Platsi majast, olles just ära viinud ühe pikaks veninud keerulise projekti. Pingelanguse hoos saatsin oma elukaaslasele üsna ulaka sisuga sõnumi ja hetk hiljem taipasin, et saatsin SMSi sellele samale ametnikule, kelle juurest just välja astusin. Nimelt oli tema nimi telefoniraamatus reeturlikult järgmine.

Meile SKPK’s meeldib mõelda, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed. Igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja kui see „midagi“ ülesse leida ning inimesele anda võimalus selles valdkonnas ennast tõestada, sünnib suuri tegusid. Teame, et iga meeskonna liikme panus on eksisteerimiseks oluline ja oskame oma meeskonda ning meie inimesi väärikalt hinnata. Saage tuttavaks, selles rubriigis leiate toredaid persoonilugusid meie tublidest kolleegidest.

Hoidke silma peal, see rubriik täieneb veel! ✍️