Kätlin Kullerkupp

Mulle meeldib!

Olen Skepast&Puhkim’iga seotud olnud juba rohkem kui 13 aastat. Kuna minu igapäevatöös rutiini kui sellist pole, siis võin öelda, et igav ei ole kunagi hakanud. Olen nagu Hunt Kriimsilm, kel on üheksa ametit – hoolitsen, et kontoris oleks vajalikud kontoritarbed olemas, hoian printerid töökorras, suhtlen klientidega-koostööpartneritega, tegelen pakkumuste koostamisega, pakun tehnilist tuge (koduleht, transport, tehnikavidinad), aitan siseauditeid läbi viia, olen abiks personali puudutavates teemades, abistan juhtkonda, hoian silma peal kutsetunnistustel ning MTR-il (et ikka kõik ajakohane oleks), vahetan lambi valgusti ka ära vajadusel…you name it! 🙂

Ja loomulikult teeb iga tööpäeva meeldivaks toredad kolleegid, kellega on igal aastal erinevatel üritustel käidud (suvepäevad, talvepäevad, Looduse Omnibussi matkad, koolitused jne). Vähem oluline pole ka töökeskkond, kuhu argipäeva hommikul hea meelega tulla. Ning otseloomulikult on mul ülemustega vedanud.

Vaba aeg

2019. aasta suve algul sai minust esmakordselt koera omanik. Ja sellest ajast alates läheb enamus vaba aega koera kontole (ikka heas mõttes). Käime võimalikult palju looduses pere ja koeraga. Suured lemmikud on ilusad männimetsad, rabad, mereäärsed kohad, kus jalutades on igasugused argimõtted hetkega peast kadunud. Lisaks looduses käimisele käin koeraga trennis (retriiverite trenn) ning ilmselt võib ka hobiks lugeda koeraga koertenäitustel käimise. Senini on meil väga hästi läinud – Poco on Balti Juunior Tšempion.

Tore lugu

Mulle meenub aeg, kus oli päevakorras kontori kolimine mõnda teise kohta. Siis üks päev saatis Peeter kõigile e-kirja, et nüüd siis on uue kontori asukoht valitud ja mõne kuu pärast on kolimist oodata. Kirjaga oli veel kaasas kena pilt kontori uuest asukohast. Mina hakkasin selle peale kohe uurime, et kui kaua ma nüüd siis tööle hakkan sõitma ning kuidas ma vajadusel ühistranspordiga saan liikuda. Möödus ca 15 min, kui ma ühtäkki vaatasin kalendrisse ja taipasin, et ma olin ikka korraliku tünga saanud – oli 1. aprill.

Meile SKPK’s meeldib mõelda, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed. Igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja kui see „midagi“ ülesse leida ning inimesele anda võimalus selles valdkonnas ennast tõestada, sünnib suuri tegusid. Teame, et iga meeskonna liikme panus on eksisteerimiseks oluline ja oskame oma meeskonda ning meie inimesi väärikalt hinnata. Saage tuttavaks, selles rubriigis leiate toredaid persoonilugusid meie tublidest kolleegidest.

Hoidke silma peal, see rubriik täieneb veel! ✍️

Kasulikud viited Karjäär Koos loome tulevikku!